Navigace

Často kladené dotazy a odpovědi

  1. Editace inzerátu . . . V uživatelském účtu jdou editovat nebo kopírovat pouze aktuálně nezveřejněné inzeráty. Po Vašem zaplacení nové inzerce, dojde k její korektuře / kontrole naším pracovníkem a obratem k jejímu zveřejnění. Portál PRÁCE KLIK si vyhrazuje právo nepublikovat inzerát, který je v rozporu s dobrými mravy, mohl by poškodit oprávněné zájmy nebo dobrou pověst portálu PRÁCE KLIK, je protizákonný nebo neetický. Aktuálně zaplacený a po naší kontrole zveřejněný inzerát již nejde editovat.
  1. Kopírování & tvorba inzerátů . . . Ve vašem uživatelském učtu si postupně můžete zhotovit libovolný počet inzerátu a následně je zveřejňovat, kopírovat i editovat. K inzerátu jde přidat Vaše firemní logo nebo fotografie související s inzercí. Nevhodné obrázky nebo fotografie budou při korektuře zamítnuty a nebudou v inzerci zveřejněny.
  2. Zapomenuté heslo . . . co s tím? To není žádný problém na přihlášení do Vašeho účtu klikněte na odkaz ZAPOMENUTÉ HESLO a mi Vám ho odešleme zpět na email z Vaší registrace.
  3. Doklad k provedené platbě . . . Doklady k Vašim platbám se ukládají ve Vašem účtu a jdou vytisknout i zpětně.

Stránky rostou s námi a průběžně je doplňujeme. Pokud jste zde nenašli odpověď na svůj dotaz, pak nás neváhejte kontaktovat.

Team portálu PRÁCE KLIK

VIDEO návody . . .

Zde pro vás připravujeme VIDEO návody pro jednotlivé postupy na našem webu. Naleznete zde vytvoření inzerátu, tvorbu životopisu a mnohé další.

VIDEA se připravují . . . . děkujeme za pochopení.