Navigace

Vytvoření - vložení životopisu

Zajímáte se nebo již hledáte novou PRÁCI? Dobře napsaný životopis (CV) zvýší Vaše šance na lepší místo. V dnešní době Vám správně napsaný životopis dokáže pomoci při prvotním kontaktu s novým zaměstnavatelem a elegantně představit Vaší odbornost, pracovní praxi i předchozí zkušenosti.
Na této stránce Vám nabízíme bezplatné zhotovení profesního životopisu a převedení hned do několika vzhledů podle našich předpřipravených formulářů. 

Po vložení vašich údajů do formuláře, zadání emailové adresy a potvrzení, obdržíte profesionálně zhotovený životopis v PDF formátu. Životopis můžete následně vytisknout, uložit si jej nebo zaslat potencionálnímu zaměstnavateli.
Uložením a odesláním formuláře životopisu zadáváte souhlas k jeho zpracování za podmínek uvedených na straně „Zpracování osobních údajů (GDPR)“

Pro možnost vytvoření  životopisu nebo zapnutí hlídacího psa, je nutné se zde zaregistrovat. Na zadané údaje Vám pak budou zasílány odpovědi a nové pracovní nabídky. Nebojte se, je to jen pár kliknutí za neomezené možnosti na našem pracovním portálu.


Co má obsahovat správný životopis

JMÉNO . . .

v pořadí jméno, příjmení

KONTAKT . . .

telefon, e-mail, Vaše adresa (nebo alespoň město a jeho část)

FOTOGRAFIE . . .

Není podmínkou, ale vložením fotografie zvýšíte své šance. Počítejte s tím, že pokud o Vás zaměstnavatel projeví zájem, tak Vaší fotografii bude stejně hledat na sociálních sítích (Facebook, Instagram, ad.).

PROFIL . . .

zde můžete napsat krátké seznámení s Vaší osobou. Není podmínkou, ale rozhodně to udělá dobrý dojem.

Vzor:  Nebojím se učit nové věci které mně profesně posouvají dál. Jsem pracovitý a mám zkušenosti z . . . . . . .. Hledám pracovní pozici na které bych mohl dále rozvíjet své schopnosti a učit se nové pracovní postupy a dovednosti.

DOVEDNOSTI . . .

psaní na stroji, CNC programování, PC Linux, Java / Software developer, řidičský průkaz ABCT a zkušenosti s mezinárodní dopravou, praxe s PC programy Word, Excel, Linux, DOS, SAP, účetní program POHODA, ABF), lepení obkladů a tapet, montáže v zahraničí, zakázková truhlářská výroba, elektromontáže s 50 . . . ap.).

Není podmínkou, ale rozhodně to udělá dobrý dojem.

PŘEDCHOZÍ ZAMĚSTNÁNÍ . . . 

Uveďte dobu po kterou jste na daném místě pracovali, zaměstnavatele a stručný popis vaší pracovní náplně. Nebuďte skromní a své pracovní nasazení podrobně rozveďte. Vynechané roky působí podezřele.

°  5/2019 – 8/2021 . . . Manažer a vedoucí autoservisu KOLO s.r.o. – příjem zakázek, jednání s klienty, objednávání zboží a nd., vedení teamu automechaniků, přidělování práce – vedení týmu. Předávání opravených vozidel zákazníkům, fakturace v systému POHODA, práce s firemním účtem / bankou. 

°  3/2017 – 5/2019 . . . Vedoucí a manažer obchodu zdravé výživy ZASETO s.r.o.. Objednávky zboží, kontrola skladových zásob, vedení teamu 3 prodavaček, vyřizování objednávek z e-shopu, zhotovování reportů a výkazů majitelovy obchodu.

°  4/2015 – 3/2017 . . . 

VZDĚLÁNÍ – Gimnazium –  Na Pláni, Praha 8, 2003 – 2007

Rada na závěr . . .

Pamatujte na to že lhaní v životopise nebo nevhodné fotky na Facebooku se Vám nemusí vyplatit.