Navigace

INZERCE NARUBY

Vytvořením a uložením svého životopisu, nabídnete své profesní schopnosti pro firmy které stále hledají nové zaměstnance. Váš životopis zde zůstane uložen v tříděné databázi (profese, město i další požadavky) a firma která bude hledat zrovna Vaší odbornost, bude mít možnost vás oslovit. U nás tomu říkáme INZERCE NARUBY právě proto, že jste na našem profesním portálu PRACEKLIK stále přístupní novým a lepším nabídkám. Tato obrácená inzerce Vás nic nestojí a ani doba zveřejnění není ničím omezená. Využijte této jedinečné výhody.

Uložením a odesláním životopisu, zadáváte souhlas k jeho zpracování za podmínek uvedených na straně „Zpracování osobních údajů (GDPR)“

Po vložení vašich údajů do formuláře, zadání emailové adresy a potvrzení, obdržíte profesionálně zhotovený životopis v PDF formátu. Životopis můžete následně vytisknout, uložit si jej nebo zaslat potencionálnímu zaměstnavateli.

Pro možnost vytvoření  životopisu nebo zapnutí hlídacího psa, je nutné se zde zaregistrovat. Na zadané údaje Vám pak budou zasílány odpovědi a nové pracovní nabídky. Nebojte se, je to jen pár kliknutí za neomezené možnosti na našem pracovním portálu.