Navigace

O nás

Dovolujeme si Vám představit nový pracovní portál „PRÁCE KLIK“. Rádi děláme věci jinak, uživatelsky přívětivé, funkční a i náš pracovní portál by měl takový být. Nechtěli jsme vytvářet další věc, která zapadne v davu, ale vytvořit funkční a uživatelsky příjemnou variantu pracovního portálu, který Vám dobře poslouží a pomůže. Z běžné nabídky trhu jsme vybrali to nejlepší. Některé věci jsme změnili, nebo udělali po svém a aktuálně je naše profesní inzerce efektivnější i úspěšnější než je běžné. V úvodu Vám nabízíme základní inzerci na našem portálu „bezplatně„. Není v tom žádný háček, náš web je na trhu pracovních portálů nováčkem, a proto chce být v záplavě konkurence, právě pro Vás tím zajímavým partnerem. 

Naše inzeráty Vám nabízí již v základu možnost vložení firemního loga, nebo fotografií vztahujících se k Vaší nabídce nebo firmě. Jako vylepšení Vaší inzerce Vám pak nabízíme možnost inzerát barevně zvýraznit (barevně se odlišit od běžné inzerce), topovat (pravidelný posun k horním pozicím), nebo kombinaci obojího.

Pro podporu našeho inzertního portálu připravujeme 6ti měsíční reklamu v rozhlase, periodickém tisku a na internetových banerech (Branding na klik). Jako startovní a cenově zajímavou nabídku, Vám nabízíme běžnou inzerci do  28.02.22  „zdarma“.  Vylepšení této inzerce o zvýraznění nebo, topování výhodněji se slevou -7585%.

V následujícím období od 1.3.22 do 31.8.22 poskytujeme na běžné ceny slevu -50% a pevně doufáme, že se tak pro Vás staneme zajímavým partnerem.

Děkujeme za Váš zájem, a nyní již nezbývá než začít inzerovat zdarma.

S přátelským pozdravem  TEAM  portálu  PRÁCE KLIK


Děkujeme za spolupráci při tvorbě našich stránek firmě  CRITICAL DIGITAL WORKS s.r.o., která se ukázala jako profesionál v každém coulu.