Navigace

Nepodceňujte svůj životopis

Správně napsaný životopis Vám pomůže zapůsobit, pokud se budete ucházet o nové místo. Jeho osnova i obsah by měli být podle všeobecně uznávané osnovy.

JAK VYTVOŘIT ŽIVOTOPIS?

V dnešní době Vám správně napsaný životopis dokáže pomoci při prvotním kontaktu s novým zaměstnavatelem a elegantně představit Vaší odbornost, pracovní praxi i předchozí zkušenosti.
ZDE  Vám nabízíme možnost bezplatného vytvoření hned několika druhů profesionálního životopisu do našich předpřipravených formulářů.

Po vložení vašich údajů do formuláře, zadání emailové adresy a potvrzení žádosti obdržíte profesionální životopis v PDF formátu který můžete dále používat. Životopis si můžete následně vytisknout nebo jednoduše zaslat potencionálnímu zaměstnavateli. Uložením a odesláním formuláře životopisu zadáváte souhlas k jeho zpracování za podmínek uvedených na naší stránce „Zpracování osobních údajů“ (ochrana osobních údajů – GDPR).

NA CO SI DÁT POZOR

Pozor na dejte na sociální sítě. Pro tento případ není vhodné mít celý účet veřejně dostupný nebo na něm publikovat nevhodné položky.

  • Gramatika a překlepy.
  • Směšný emailový kontakt . . . . brouk.pytlik@seznam.cz  rozhodně dobrý dojem neudělá.
  • Nudné vyjmenovávání . . . . Ukažte že jste akční a jdete štěstí naproti. O leklou rybu nikdo stát nebude.
  • Nevhodné fotografie . . . . Obrázek mluví za 1000 slov a proto je žádoucí zvolit ten nejlepší, který nezruší Vaší ostatní snahu.
  • Sociální sítě . . . . Každý zaměstnavatel který o Vás projeví zájem se na Vás pravděpodobně podívá i na sociálních sítích.
  • Špatný vzhled / formát životopisu. Vzhled životopisu je stejně tak důležitý jako jeho obsah